News

Зверення Наглядової Ради та Правління до акціонерів Товариства

04.11.2021

Шановні акціонери!

 

Наприкінці жовтня 2021 року окремі акціонери ПрАТ "Концерн-Електрон" отримали листа від ТзОВ "Глобал Кастодієн" з пропозицією продати акції ПрАТ "Концерн-Електрон".

 

Звертаємо Вашу увагу, що ПрАТ «Концерн-Електрон» жодним чином не співпрацює з цією фірмою. Лист, надісланий ТзОВ "Глобал Кастодієн", містить недостовірну та неправдиву інформацію щодо діяльності ПрАТ «Концерн-Електрон» з метою схиляння акціонерів до прийняття рішення про продаж належних їм акцій. Щоб переконатись у цьому досить переглянути статистичну інформацію, зокрема опубліковану на нашому сайті.

 

ТзОВ "Глобал Кастодієн" – це фірма торгівець цінними паперами. За результатами роботи як у 2020 р. так і у 2019 р. вона є збитковою. Тому застерігаємо наших акціонерів від укладення угод з цим торговцем. Вбачається ймовірною ситуація, коли виплата грошових коштів або буде несвоєчасною, або буде знайдена можливість взагалі не виплачувати кошти.

 

Також, ПрАТ "Концерн-Електрон" занепокоєне тим, що ТзОВ "Глобал Кастодієн" отримало у розпорядження персоніфіковану інформацію про наших акціонерів, в тому числі анкетні дані щодо адреси проживання та кількості належних акціонеру акцій. Звертаємо увагу, що використання таких даних без згоди особи-акціонера є незаконним.

 

Вчинення вищезгаданих дій може свідчити про певні ознаки рейдерства з метою дестабілізації діяльності Товариства, та в подальшому може стати причиною притягнення до юридичної відповідальності винних у цьому осіб. В кінцевому результаті можуть постраждати інтереси наших акціонерів.

 

ПрАТ "Концерн-Електрон" зацікавлене у збереженні продуктивної співпраці з колективом акціонерів – працівників заводів «Електрон», які ще з 1991 року своїм досвідом та вмінням допомагають розвивати наше акціонерне товариство.

 

У випадку виникнення у акціонерів необхідності відчуження належних їм акцій, ПрАТ "Концерн-Електрон" йде назустріч акціонерам, які бажають їх продати. Викуп проводиться за узгодженою з акціонером ціною із гарантіями отримання коштів, при відсутності комісії торговця цінними паперами та інших виплат посередникам.

 

Наглядова рада та Правління ПрАТ "Концерн-Електрон"print version
  • Digg
  • Send e-mail
  • Facebook
  • Google
  • Print
  • TwitThis
  • VKontakte

OecBZ 05.12.2021 - 01:27

<a href="https://doxycycline2022.top">where to buy generic doxycycline</a>

-->